Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ukážeme Vám směr

Máte problémy se zavedením procesního řízení? Pomůžeme Vám s optimalizací řídicích procesů a navrhneme pro ně efektivní ICT podporu, zpracujeme informační strategii a odřídíme Vaše projekty rozvoje ICT prostředí.

Webové prezentace

Potřebujete nové webové stránky a nebo produktový web? Hledáte uživatelsky přívětivý a bezpečný redakční systém? Pak jste na správném místě!

Webové informační systémy

Nabízíme Vám vývoj webových informačních systémů na míru, jejich provoz a podporu uživatelů. Vysoká dostupnost a bezpečnost dat je samozřejmostí.

Moodle it!

Neriskujte s garážovkama! E-learning na LMS Moodle jedině s oficiálním a certifikovaným partnerem Moodle Pty.!

Řešení na míru

Už žádné kompromisy! Naprogramujeme vám webovou aplikaci, která přesně pokryje vaše potřeby či agendy, bude integrována s vašimi ostatními IS a nabídne specifické uživatelské rozhraní! Kontaktujte nás!

Konzultační služby

Poskytujeme konzultační a poradenské služby v oblastech zpracování informačních strategií a koncepcí, optimalizace řídicích procesů organizací a služby projektového řízení a to jak u běžných projektů tak pro projekty financované z fondů EU společně s dotačním managementem.

E - Learning

Pro e-learningová řešení dodávaná našim zákazníkům využíváme LMS Moodle. Moodle je velmi oblíbený a flexibilní Learning Management System vhodný pro budování systému řízení vzdělávání zákazníka ve všech odvětvích.

Webové aplikace

Webové prezentace a webové aplikace vyvíjíme na redakčním systému CMS Joomla!. Na Joomla Frameworku vyvíjíme komplexní webové informační systémy a integrované webové aplikace na míru potřeb zákazníka.

PragoData Consulting, s.r.o.

Již od roku 1992 úspěšně působíme v oblasti informačních technologií v ČR. Realizovali jsme řadu projektů z této oblasti pro přední české i zahraniční společnosti.

Inženýrské služby v oblasti informačních a komunikačních technologií v našem pojetí mohou mít různé podoby:

 • Informační strategie - zpracování a dohled nad jejich realizací
 • Řízení projektů implementace informačních systémů 
 • Řízení projektů v oblasti ICT na straně klienta
 • Podnikové procesy - metodika, analýzy, optimalizace
 • Projekty řízení vzdělávání a e-learningu s využitím LMS Moodle
 • Návrh a vývoj webových aplikací
 • Implementace redakčního systému Joomla, Jahia
 • Konzultace a asistence při řešení problémů a výzev v oboru IT
 • Příprava projektů financovaných z fondů EU
 • Dotační management projektů financovaných z fondů EU
 • Příprava a realizace zadávacího řízení podle zákona o zadávání veřejných zakázek

Informační a komunikační technologie se stávají prostředím, ve kterém se uskutečňují hlavní aktivity každé instituce. Mohou je podpořit nebo paralyzovat. Spotřebovávají stále více zdrojů. Bez inženýrských postupů je neúspěch pravděpodobný.