Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ukážeme Vám směr

Máte problémy se zavedením procesního řízení? Pomůžeme Vám s optimalizací řídicích procesů a navrhneme pro ně efektivní ICT podporu, zpracujeme informační strategii a odřídíme Vaše projekty rozvoje ICT prostředí.

Webové prezentace

Potřebujete nové webové stránky a nebo produktový web? Hledáte uživatelsky přívětivý a bezpečný redakční systém? Pak jste na správném místě!

Webové informační systémy

Nabízíme Vám vývoj webových informačních systémů na míru, jejich provoz a podporu uživatelů. Vysoká dostupnost a bezpečnost dat je samozřejmostí.

Moodle it!

Neriskujte s garážovkama! E-learning na LMS Moodle jedině s oficiálním a certifikovaným partnerem Moodle Pty.!

Řešení na míru

Už žádné kompromisy! Naprogramujeme vám webovou aplikaci, která přesně pokryje vaše potřeby či agendy, bude integrována s vašimi ostatními IS a nabídne specifické uživatelské rozhraní! Kontaktujte nás!

Konzultační služby

Poskytujeme konzultační a poradenské služby v oblastech zpracování informačních strategií a koncepcí, optimalizace řídicích procesů organizací a služby projektového řízení a to jak u běžných projektů tak pro projekty financované z fondů EU společně s dotačním managementem.

E - Learning

Pro e-learningová řešení dodávaná našim zákazníkům využíváme LMS Moodle. Moodle je velmi oblíbený a flexibilní Learning Management System vhodný pro budování systému řízení vzdělávání zákazníka ve všech odvětvích.

Webové aplikace

Webové prezentace a webové aplikace vyvíjíme na redakčním systému CMS Joomla!. Na Joomla Frameworku vyvíjíme komplexní webové informační systémy a integrované webové aplikace na míru potřeb zákazníka.

Zveme všechny zájemce o elektronické vzdělávání a Moodle na šestou mezinárodní konferenci MoodleMoot.cz 2020, kterou pořádá certifikovaný Moodle Partner společnost PragoData Consulting, s.r.o.

Konference se bude konat v prostorách Západočeské univerzity v Plzni ve dnech 11. a 12. 11. 2020. Součástí konference budou i oblíbené workshopy, které se uskuteční 10. 11. 2020.

Více informací naleznete na stránkách konference www.moodlemoot.cz.

Těšíme se na setkání!

MM2020

Dnes 18. 11. 2019 v dopoledních hodinách byl v Barceloně zahájen vůbec první MoodleMoot Global!

Konference, která spojuje uživatele Moodle z celého světa za účelem sdílení zkušeností a spolupráce při používání Moodle ve vzdělávání, školení a výzkumu.

MMG2019 foto s Martinem

Stovky odborníků na Moodle jsou nyní v Barceloně, aby zde diskutovali o budoucnosti digitálního učení, mezi nimi jsou i naši kolegové Michal Bajer a Libor Soška, kteří Vás o událostech informují na našem Facebooku nebo můžete shlédnout konferenční tweety.

   MMG Barcelona 2019

V termínu 27-28. 5. 2019 proběhla ve Špindlerově Mlýně hlavní konference EUNIS-CZ, tentokrát na téma "Informační systémy pro podporu projektového řízení na vysokých školách".

V rámci naší účasti jsme na konferenci prezentovali dva odborné příspěvky:

  • Podpora řízení projektů implementace IS na VŠ v LMS Moodle
  • Řízení projektů implementace informačních systémů na vysokých školách

Problematika řízení projektů implementace IS na VŠ a podpora řízení projektů v LMS Moodle tak, jak byla prezentována projektovými manažery PragoData Consulting, byla účastníky konference z řad vysokých škol i firemního sektoru velmi pozitivně přijata.

Konference Elearning forum 2019 se konala v Praze v termínu 23. května 2019. PragoData Consulting tradičně podporuje tuto konferenci jako partner.

Projektoví manažeři letos na konferenci prezentovali řešení implementace LMS v prostředí veřejné správy, konkrétně na příkladu projektu STRATeduka realizovaného pro Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

Cílem projektu bylo vytvoření elearningu na téma Strategické plánování a řízení ve veřejné správě a management všech uživatelů z cílové skupiny zaměstnanců veřejného sektoru v LMS Moodle. Projekt byl úspěšně dokončen v roce 2019.

 

 

 

 

Verze Moodle 3.7 byla uvolněna. A jaké nejzajímavější novinky přináší? To se dozvíte na našem partnerském webu moodlepartner.pragodata.cz

 Announcing Moodle 3.7

 

 

Informační a komunikační technologie se stávají prostředím, ve kterém se uskutečňují hlavní aktivity každé instituce. Mohou je podpořit nebo paralyzovat. Spotřebovávají stále více zdrojů. Bez inženýrských postupů je neúspěch pravděpodobný.