Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

Hlavní konference EUNIS-CZ 2017

Ve dnech 29.-30.5.2017 proběhla ve Špindlerově Mlýně hlavní konference EUNIS-CZ zaměřená na dopad zavedení novely VŠ zákona do IS vysokých škol. 

V rámci naší účasti jsme prezentovali dva příspěvky. Prezentaci s názvem "Sledování kvality a evaluace v LMS Moodle" naleznete na našem partnerském webu moodlepartner.pragodata.cz.

Dále jsme na konferenci představili prezentaci s názvem "Ochrana před pokročilými formami MALWARE"
Podívejte se s námi, jaká rizika přináší škodlivý software typu malware, ransomware, raas a jaké jsou možnosti obrany.

 

 

 

Moodle 3.3

Očekávaná verze Moodle 3.3 byla uvolněna! A jaké nejzajímavější novinky přináší? To se dozvíte na našem partnerském webu moodlepartner.pragodata.cz

Moodle 3.3

Novinky v Moodle pro Oriflame

Počet uživatelů LMS Moodle provozovaného pro našeho zákazníka skupinu Oriflame holding AG stále narůstá. Již jsme překonali magickou hranici tři čtvrtě milionu registrovaných uživatelů, díky čemuž se tato instalace řadí mezi největší na světě. Zápis uživatelů do kurzů je postaven na globálních skupinách v Moodle (cohorts). Aby i v těchto dimenzích fungovala práce s kohortami plynule, provedli jsme optimalizaci zápisu uživatelů.

Pro region Číny a východní Asie jsme implementovali LMS Moodle na servery provozované v Číně. Počet uživatelů v této instalaci dynamicky narůstá.

Celosvětový Moodle pro Oriflame hostujeme na vlastní infrastruktuře, k oběma řešením poskytujeme služby podpory produktivního provozu.

oriflame moodle

E-learning forum 2017

Zveme všechny zájemce o Moodle a e-learning na 17. ročník konference E-learning forum jejíž jsme partnerem. Více informací naleznete na našem partnerském webu moodlepartner.pragodata.cz.

E-learning forum 2017

Nová webová prezentace Úřadu pro přístup k dopravní infrastruktuře

Pro ÚPDI - Úřad pro přístup k dopravní infrastruktuře jsme vytvořili novou internetovou prezentaci založenou na redakčním systému Joomla! 

Kromě zpracování moderního designu a grafického návrhu loga jsme na stránkách implementovali námi vyvinutou komponentu Úřední deska, umožňující efektivní zvěřejňování a vyhledávání důležitých dokumentů, vyhlášek a metodických pokynů.

Úřad pro přístup k dopravní infrastruktuře