Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

MoodleMoot.cz 2018 v Hradci Králové

Zajímá Vás e-learning?

Rádi Vás uvítáme na mezinárodní konferenci MoodleMoot.cz 2018 a eLearning 2018, kterou pořádá oficiální Moodle Partner pro Českou republiku, společnost PragoData Consulting, s.r.o. ve spolupráci s Univerzitou Hradec Králové.

Konference se bude konat v prostorách Univerzity Hradec Králové ve dnech 24. a 25. 10. 2018.
Součástí konference budou i oblíbené workshopy, které se uskuteční před konferencí 23. 10. 2018.

Více informací naleznete na stránkách konference www.moodlemoot.cz.

Těšíme se na setkání!

MM2018 Pozvanka

Společnost PragoData Consulting, s.r.o. má specialisty certifikované podle metodiky ITIL®

V minulém týdnu získalo šest pracovníků společnosti PragoData Consulting, s.r.o. mezinárodní certifikát ITIL Foundation AXELOS®.

ITIL je celosvětově nejpopulárnější standard pro řízení IT služeb (ITSM). Vychází z globálních osvědčených postupů a je postaven na dlouholetém sbírání zkušeností z různých společností různých velikostí, v různých zemích, s různými informačními systémy.

Tým PragoData Consulting využívá definované postupy pro řízení IT služeb dlouhodobě. Prohloubení stávajících znalostí a jejich porovnání s aktuálními trendy a mezinárodně uznávanými a ověřenými postupy pro řízení IT služeb, úspěšně složená zkouška a získání prestižního celosvětově uznávaného certifikátu ITIL Foundation AXELOS® potvrdilo kompetence našich IT specialistů.

Společnost PragoData Consulting si je vědoma, že neustálé rozšiřování kvalifikace a znalostí zaměstnanců je jedním z nejvýznamnějších předpokladů ke zvyšování kvality služeb poskytovaných zákazníkům. Kromě výše zmíněné certifikace ITIL Foundation AXELOS® mají naši projektoví manažeři certifikáty PRINCE2 Practitioner AXELOS® a v neposlední řadě získali i Osvědčení o absolvování školení Interní auditor pro kybernetickou bezpečnost dle zákona č.181/2014 Sb. vydané Verification 4 Systems Ltd., Czech Republic.

 

Axelos

 

 

Hlavní konference EUNIS-CZ 2017

Ve dnech 29.-30.5.2017 proběhla ve Špindlerově Mlýně hlavní konference EUNIS-CZ zaměřená na dopad zavedení novely VŠ zákona do IS vysokých škol. 

V rámci naší účasti jsme prezentovali dva příspěvky. Prezentaci s názvem "Sledování kvality a evaluace v LMS Moodle" naleznete na našem partnerském webu moodlepartner.pragodata.cz.

Dále jsme na konferenci představili prezentaci s názvem "Ochrana před pokročilými formami MALWARE"
Podívejte se s námi, jaká rizika přináší škodlivý software typu malware, ransomware, raas a jaké jsou možnosti obrany.

 

 

 

Moodle 3.3

Očekávaná verze Moodle 3.3 byla uvolněna! A jaké nejzajímavější novinky přináší? To se dozvíte na našem partnerském webu moodlepartner.pragodata.cz

Moodle 3.3

Novinky v Moodle pro Oriflame

Počet uživatelů LMS Moodle provozovaného pro našeho zákazníka skupinu Oriflame holding AG stále narůstá. Již jsme překonali magickou hranici tři čtvrtě milionu registrovaných uživatelů, díky čemuž se tato instalace řadí mezi největší na světě. Zápis uživatelů do kurzů je postaven na globálních skupinách v Moodle (cohorts). Aby i v těchto dimenzích fungovala práce s kohortami plynule, provedli jsme optimalizaci zápisu uživatelů.

Pro region Číny a východní Asie jsme implementovali LMS Moodle na servery provozované v Číně. Počet uživatelů v této instalaci dynamicky narůstá.

Celosvětový Moodle pro Oriflame hostujeme na vlastní infrastruktuře, k oběma řešením poskytujeme služby podpory produktivního provozu.

oriflame moodle