Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

Contipro Group s.r.o.

Provedli jsme úspěšný upgrade webové prezentace společnosti Contipro Group s.r.o. na novou verzi redakčního systému Joomla, včetně zajištění migrace obsahu, přenesení všech funkcionalit a zachování linkového portfolia.

Moodle verze 2.5

V květnu byla publikována nová verze Moodle 2.5, která přináší opět řadu vylepšení a novinek. Hlavní novinky ve verzi 2.5:

  • Sbalení parametrů ve formulářích - zkrácení dlouhých stránek
  • Odznaky (podle openbadges.org) - správa digitálních odznaků
  • Rozšíření Drag&Drop
  • Zlepšení vlastností zápisu do kurzů
  • Další vylepšení funkcionalit
  • Nástroj pro instalaci doplňků/pluginů
  • Nové typy motivů pro všechny velikosti obrazovky


Detaily lze zjistit v prezentaci

 

Nový jednatel společnosti

Dovolujeme si oznámit všem obchodním partnerům, že s účinností od 17. 5. 2013 dochází ve společnosti PragoData Consulting, s.r.o. ke změně jednatele společnosti. Nově se jednatelem stává ing. Libor Soška, ředitel realizace projektů.

Statutárními zástupci společnosti jsou od 17. 5. 2013 ing. Jaroslav Hindra a ing. Libor Soška. Kontakty na oba jednatele naleznete zde.

Škoda Auto Vysoká škola si zvolila Moodle

Škoda Auto Vysoká škola byla založena v roce 2000 jako první a firemní vysoká škola v České republice. Je soukromou vysokou školou neuniverzitního typu a spadá pod společnost Škoda Auto.

 

Implementace LMS Moodle pokrývá zvdělávací potřeby této vysoké školy, zákazník mj. oceňuje podporu více jazykových verzí.

 

Tenisový klub Slavkov u Brna

Vytvořili jsme novou webovou prezentaci pro Tenisový klub Slavkov u Brna (Tennis club Austerlitz - www.tcausterlitz.cz). Tenisovému klubu dále zajišťujeme služby webhostingu.