Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

Tenisový klub Slavkov u Brna

Vytvořili jsme novou webovou prezentaci pro Tenisový klub Slavkov u Brna (Tennis club Austerlitz - www.tcausterlitz.cz). Tenisovému klubu dále zajišťujeme služby webhostingu.

LUDUS VHP a.s.

Pro společnost LUDUS VHP a.s. jsme vyvinuli webový informační systém pro evidenci, správu a vyúčtování výherních automatů a videoloterijních terminálů. Informační systém je postaven na Frameworku Joomla! a zcela nahrazuje zákazníkovu původní DOS aplikaci. Součástí řešení je také kompletní migrace historických dat. Pro společnost LUDUS VHP a.s. budeme dále zajišťovat provoz systému a uživatelskou podporu.

Motivy pro VFU

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno provozuje na svých třech fakultách Moodle. Správce a uživatele zaujala možnost přizpůsobit grafický vzhled Moodle pro jednotlivé fakulty i v Moodle. Připravili jsme motivy (grafické šablony) jak pro jednotlivé fakulty, tak i pro jednotlivé typy kurzů (například s podporou EU a bez ní).

 

Tyto šablony tak umožňují velmi snadno změnit grafický vzhled kurzu i celého prostředí dle konkrétních požadavků na publicitu. 

 

Gymnázium Hodonín si vybralo Moodle

Gymnázium Hodonín se rozhodlo vytvořit s námi elektronický výukový systém. Pro školení DVPP vytváří kurz na platformě Moodle.

JVM-RPIC

Pro našeho dlouholetého zákazníka, společnost JVM-RPIC, spol. s r.o. jsme vyvinuli nový webový vzdělávací portál pro začínající podnikatele, iedu.ipodnikatel.cz. Součástí řešení je také integrace s námi vybudovaným informačním portálem ipodnikatel.cz, včetně zajištění Single-Sign-On uživatelů. Vše je poháněno redakčním systémem CMS Joomla!