Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

Milmar

Vytvořili jsme novou webovou prezentaci společnosti Milmar, spol. s r.o. (http://www.milmar.cz). Webová prezentace je poháněna CMS Joomla!. Společnosti Milmar, spol. s r.o. poskytujeme také služby webhostingu.

20. výročí založení společnosti

V roce 2012 oslavuje společnost PragoData Consulting, s.r.o. dvacáté výročí od založení. Děkujeme všem našim zákazníkům a partnerům za jejich přízeň v uplynulých dvaceti letech.

Při příležitosti oslav kulatého výročí se setkali současní, ale i bývalí pracovníci včetně jejich blízkých a to i těch nejmenších na společensko-sportovní akci. V průběhu odpoledne a podvečera si všichni užili nejrůznějších outdoorových aktivit. Nejoblíbenější hrou se stal beach volejbal a pétanque. Mnozí si vyzkoušeli svou obratnost s ogo disky a ringo kroužky a otestovali svou fyzickou kondici při speedmintonu. Příjemná atmosféra pokračovala i v pozdních večerních hodinách a to opět ve sportovním duchu při bowlingu a biliardu. Celá akce byla poměrně fyzicky náročná, ale byla důkazem toho, že jsme tým, kterému nechybí vytrvalost, soutěživost a především souhra.

Archív novinek

Pro ještě starší novinky můžete navštívit náš archív