Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

Konference MoodleMoot.cz 2016 je za námi!

Ve středu 19. října 2016 v odpoledních hodinách skončil třídenní maraton workshopů a přednášek věnovaných Moodle a e-learningu uskutečněný v rámci mezinárodní konference MoodleMoot.cz 2016, kterou jsme pořádali ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci. Od přívalu nových informací a poznatků ze světa Moodle si hosté neodpočinuli ani po skončení úterního bloku přednášek. Společenský večer letos probíhal v historických prostorách dělostřeleckého skladu, jenž byly rekonstruovány a přeměněny v Pevnost poznání a kde hostům byla zpřístupněna část tohoto interaktivního muzea vědy.

Věříme, že i čtvrtá konference MoodleMoot.cz byla úspěšná, že jste zde našli mnoho zajímavých informací, zkušeností z praxe a inspiraci pro využití Moodle pro Vaši další práci.

Děkujeme Vám za účast, těší nás Vaše důvěra a doufáme, že se budeme i nadále setkávat.

Podívejte se i na stránky MoodleMoot.cz2016, jak jsme zaznamenali některé momenty z průběhu konference.

Moodle tým PragoData Consulting, s.r.o.

mootcz16 - přednáška v hlavním konferenčním sálu

 

mootcz16 workshop pro pedagogy

 

mootcz16-zábavná atmosféra společenského večera v Pevnosti poznání

 

Společnost PragoData Consulting, s.r.o. má další certifikované projektové manažery PRINCE2®

V minulém týdnu získali další čtyři pracovníci společnosti PragoData Consulting, s.r.o. certifikát
PRINCE2 Practitioner AXELOS®

Metodika PRINCE2® byla vytvořena více než sto padesáti společnostmi s mnohaletými zkušenostmi v oblasti projektového řízení a je dnes nejrozšířenější a nejznámější metodikou projektového řízení.

Tým PragoData Consulting používá metodiku PRINCE2 pro řízení projektů dlouhodobě. Prohloubení stávajících znalostí o nové poznatky v oblasti projektového řízení, úspěšně složená zkouška a získání prestižního celosvětově uznávaného certifikátu projektového manažera PRINCE2 potvrdilo kompetence našich projektových manažerů.

Blahopřejeme.

 

Vzdělávání podle kompetencí v systému Moodle

Zcela zásadní novinkou aktuální verze Moodle 3.1. jsou funkce zajišťující tzv. vzdělávání podle kompetencí.

Vzdělávání podle kompetencí, v originále Competency Based Education, poskytuje uživatelům rámec, ve kterém si nadefinují kompetence. Kompetence se strukturují jako strom, jehož uzly mohou být propojeny s kurzy v systému Moodle. To je první krok pro vytváření vzdělávacích plánů. Vzdělávací plány mohou sloužit personalistům jako prostředek pro efektivní směřování/plánování rozvoje kompetencí zaměstnanců firmy. 

Více se dočtete v rozhovoru s Bohumilem Havlem, přednášejícím na konferenci MoodleMoot.cz 2016, zveřejněném na zpravodajském portálu pro manažery a personalisty www.hrnews.cz.

 

Hlavní konference EUNIS 23.5.2016

Ve dnech 23.-25.5.2016 proběhla ve Špindlerově Mlýně hlavní konference EUNIS zaměřená na bezpečnostní politiku a její aplikaci na VŠ. Naši prezentaci k tomu tématu můžete zhlédnout na partnerském webu www.moodlepartner.cz

Verze Moodle 3.1.

Nová verze Moodle 3.1. byla uvolněna!

A jaké změny přináší? Na to se můžete podívat na blogu našeho partnerského webu http://www.moodlepartner.cz/.

 

MoodleVerze3.1