Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

Společnost PragoData Consulting, s.r.o. má další certifikované projektové manažery PRINCE2®

V minulém týdnu získali další čtyři pracovníci společnosti PragoData Consulting, s.r.o. certifikát
PRINCE2 Practitioner AXELOS®

Metodika PRINCE2® byla vytvořena více než sto padesáti společnostmi s mnohaletými zkušenostmi v oblasti projektového řízení a je dnes nejrozšířenější a nejznámější metodikou projektového řízení.

Tým PragoData Consulting používá metodiku PRINCE2 pro řízení projektů dlouhodobě. Prohloubení stávajících znalostí o nové poznatky v oblasti projektového řízení, úspěšně složená zkouška a získání prestižního celosvětově uznávaného certifikátu projektového manažera PRINCE2 potvrdilo kompetence našich projektových manažerů.

Blahopřejeme.

 

Vzdělávání podle kompetencí v systému Moodle

Zcela zásadní novinkou aktuální verze Moodle 3.1. jsou funkce zajišťující tzv. vzdělávání podle kompetencí.

Vzdělávání podle kompetencí, v originále Competency Based Education, poskytuje uživatelům rámec, ve kterém si nadefinují kompetence. Kompetence se strukturují jako strom, jehož uzly mohou být propojeny s kurzy v systému Moodle. To je první krok pro vytváření vzdělávacích plánů. Vzdělávací plány mohou sloužit personalistům jako prostředek pro efektivní směřování/plánování rozvoje kompetencí zaměstnanců firmy. 

Více se dočtete v rozhovoru s Bohumilem Havlem, přednášejícím na konferenci MoodleMoot.cz 2016, zveřejněném na zpravodajském portálu pro manažery a personalisty www.hrnews.cz.

 

Hlavní konference EUNIS 23.5.2016

Ve dnech 23.-25.5.2016 proběhla ve Špindlerově Mlýně hlavní konference EUNIS zaměřená na bezpečnostní politiku a její aplikaci na VŠ. Naši prezentaci k tomu tématu můžete zhlédnout na partnerském webu www.moodlepartner.cz

Verze Moodle 3.1.

Nová verze Moodle 3.1. byla uvolněna!

A jaké změny přináší? Na to se můžete podívat na blogu našeho partnerského webu http://www.moodlepartner.cz/.

 

MoodleVerze3.1

 

Naše účast na konferenci E-learning forum 2016

Dne 17. 5. 2016 se v Praze konala konference E-learning forum 2016 zaměřená na nové trendy v elektronickém vzdělávání.

Samostatná sekce konference s názvem "Moodle ve firmách, školách a veřejné správě" byla věnována LMS Moodle a naše společnost jako Moodle Partner zde přednesla svůj příspěvek představující systém Moodle jako moderní nástroj i pro mobilní zařízení.

Open-source LMS Moodle je obecně spojován s univerzitním prostředím. Konference však ukázala, že je často využíván i v korporátním prostředí a ve veřejné správě. Plně obsazený konferenční sál sekce je důkazem toho, že účastníci projevují stále větší zájem o informace a především praktické zkušenosti s využíváním LMS Moodle ve firemním vzdělávání.

V rámci této sekce své příspěvky představili i naši zákazníci.

Efektivní vzdělávání v rámci eHealth koncepce Kraje Vysočina představil Mgr. David Zažímal

LMS Moodle ve Volkswagen Slovakia, a.s. představil pan Peter Jurík

Prezentace jsou k náhlédnutí na našem partnerském webu http://www.moodlepartner.cz/

ELF2016-PragoDataConsulting