Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

Řešení výzvy 57 s Moodlem

Pro zájemce o projekt ve výzvě OP VK číslo 57 jsme připravili řešení podpory v klíčových aktivitách rozvoje ústních komunikačních dovedností učitelů a žáků ve vybraném jazyce formou blended learningu. Ukázku řešení naleznete na webu MoodlePartner.cz.

Konference Učitel "in"

Dne 31.10. 2015 se v prostorách Západočeské univerzity v Plzni konala konference Učitel „in" věnovaná inovacím ve vzdělávání. Podívejte se na náš příspěvek "Příklady dobré praxe využití LMS Moodle".

Výzva 57 a Moodle

Výzva č. 57 byla v červenci 2015 zveřejněna na stránkách MŠMT. PragoData Consulting, s.r.o. – Certifikovaný Moodle Partner pro ČR má, pro zájemce o projekt ve výzvě OPVK číslo 57, připraveno řešení podpory v klíčových aktivitách 3 a 4.

Můžeme pomoci s nastavením prostředí Moodle pro blended learningové kurzy včetně speciálních Moodle rozšíření pro práci s běhy kurzů, dodat kurzy AJ, FJ, NJ a připravit výstupy do monitorovacích zpráv. Pro práci se systémem Moodle poskytneme školení Moodle pro vaše vyučující. Naše kurzy / školení pro LMS Moodle jsou akreditovány MŠMT v rámci programu Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Jsme připraveni pomoci i s optimálním nastavením projektu.

partner

 

Webová prezentace MEC 3

Milujete zmrzlinu? Pokud ano, vaše chuťové buňky příjemně podráždí nová webová prezentace, kterou jsme pro společnost MEC 3 s.r.o. vytvořili na redakčním systému CMS Joomla! 3.x 

 

Projekt NDK splnil monitorovací indikátory

Projekt "Vytvoření Národní digitální knihovny", u kterého zajišťovala společnost PragoData Consulting, s.r.o. služby projektového, administrativního a dotačního managementu jako jeden z mála velkých projektů v České republice dotovaných ze strukturálních fondů Evropské unie (rozpočet projektu byl cca 300 milionů korun) splnil ve stanoveném termínu monitorovací indikátory projektu na více než 100%.

více...