Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

Kraj Vysočina zavedl nový systém pro řízení vzdělávání

Pro Kraj Vysočina jsme realizovali projekt vývoje a provozu e-learningového systému pro řízení vzdělávání zaměstnanců nemocnic, zdravotnické záchranné služby a Krajského úřadu Kraje Vysočina. 

Více o projektu se dozvíte na našem webu MoodlePartner.cz.

Vývoj a provoz e-learningového prostředí ČŠI

Pro Českou školní inspekci jsme realizovali projekt vývoje a provozu e-learningového systému InspIS E-LEARNING. Více o zaměření projektu se dozvíte na našem webu MoodlePartner.cz.

Řešení výzvy 57 s Moodlem

Pro zájemce o projekt ve výzvě OP VK číslo 57 jsme připravili řešení podpory v klíčových aktivitách rozvoje ústních komunikačních dovedností učitelů a žáků ve vybraném jazyce formou blended learningu. Ukázku řešení naleznete na webu MoodlePartner.cz.

Konference Učitel "in"

Dne 31.10. 2015 se v prostorách Západočeské univerzity v Plzni konala konference Učitel „in" věnovaná inovacím ve vzdělávání. Podívejte se na náš příspěvek "Příklady dobré praxe využití LMS Moodle".

Výzva 57 a Moodle

Výzva č. 57 byla v červenci 2015 zveřejněna na stránkách MŠMT. PragoData Consulting, s.r.o. – Certifikovaný Moodle Partner pro ČR má, pro zájemce o projekt ve výzvě OPVK číslo 57, připraveno řešení podpory v klíčových aktivitách 3 a 4.

Můžeme pomoci s nastavením prostředí Moodle pro blended learningové kurzy včetně speciálních Moodle rozšíření pro práci s běhy kurzů, dodat kurzy AJ, FJ, NJ a připravit výstupy do monitorovacích zpráv. Pro práci se systémem Moodle poskytneme školení Moodle pro vaše vyučující. Naše kurzy / školení pro LMS Moodle jsou akreditovány MŠMT v rámci programu Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Jsme připraveni pomoci i s optimálním nastavením projektu.

partner