Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

Projekt Vytvoření Národní digitální knihovny získal prestižní ocenění The BEST 2014

Společností PragoData Consulting, s.r.o. od roku 2011 řízený projekt "Vytvoření Národní digitální knihovny" zaměřený na digitalizaci a zpřístupnění národního kulturního dědictví získal prestižní ocenění The BEST 2014 - 1. místo v kategorii centrálních projektů.

více...

Dokončili jsme implementaci e-learningu FSC ČR l

Dokončili jsme implementaci e-learningu FSC ČR – Forest Stewardship Council

Ve spolupráci s českou pobočkou mezinárodní organizace Forest Stewardship Council jsme dokončili implemetaci vzdělávacího webu, který je zaměřen na školení o šetrném zacházení se dřevem. Věříme, že vás osloví povedený vzhled stránek.

fsc2

MoodleMoot.cz 2014 je za námi

Před týdnem byla ukončena úspěšná konference MoodleMoot.cz 2014. Všem účastníků, přednášejícím a spolupracujícím partnerům děkujeme.

Podívejte se na krásné prostory ČZU a atmosféru konference.

 

Konference MoodleMoot.cz 2014

Dovolujeme si pozvat všechny zájemce o e-learning na další ročník konference věnovaný problematice LMS Moodle, MoodleMoot.cz 2014. Konference proběhne  na Česká zemědělské univerzitě v Prahe, Kamýcká 1221, 165 00 Praha-Praha-Suchdol. Další podrobnosti naleznete na stránkách konference http://www.moodlemoot.cz.

Součástí konference jsou tradičně workshopy pro učitele/autory a správce Moodle. Workshopy jsou pořádány před konferencí 23.6.2014.


S pozdravem,
Marek Kocan
ředitel divize elektronického vzdělávání
PragoData Consulting, s.r.o.

Komponenta Úřední deska pro CMS Joomla!

Vyvinuli jsme novou komponentu Úřední deska pro redakční systém CMS Joomla! Komponentu ke vší spokojenosti využívá město Holice. Pokud byste měli zájem zakoupit licenci této komponenty, neváhejte nás kontaktovat!