Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

Projekt NDK splnil monitorovací indikátory

Projekt "Vytvoření Národní digitální knihovny", u kterého zajišťovala společnost PragoData Consulting, s.r.o. služby projektového, administrativního a dotačního managementu jako jeden z mála velkých projektů v České republice dotovaných ze strukturálních fondů Evropské unie (rozpočet projektu byl cca 300 milionů korun) splnil ve stanoveném termínu monitorovací indikátory projektu na více než 100%.

více...

Projekt Vytvoření Národní digitální knihovny získal prestižní ocenění The BEST 2014

Společností PragoData Consulting, s.r.o. od roku 2011 řízený projekt "Vytvoření Národní digitální knihovny" zaměřený na digitalizaci a zpřístupnění národního kulturního dědictví získal prestižní ocenění The BEST 2014 - 1. místo v kategorii centrálních projektů.

více...

Dokončili jsme implementaci e-learningu FSC ČR l

Dokončili jsme implementaci e-learningu FSC ČR – Forest Stewardship Council

Ve spolupráci s českou pobočkou mezinárodní organizace Forest Stewardship Council jsme dokončili implemetaci vzdělávacího webu, který je zaměřen na školení o šetrném zacházení se dřevem. Věříme, že vás osloví povedený vzhled stránek.

fsc2

MoodleMoot.cz 2014 je za námi

Před týdnem byla ukončena úspěšná konference MoodleMoot.cz 2014. Všem účastníků, přednášejícím a spolupracujícím partnerům děkujeme.

Podívejte se na krásné prostory ČZU a atmosféru konference.

 

Konference MoodleMoot.cz 2014

Dovolujeme si pozvat všechny zájemce o e-learning na další ročník konference věnovaný problematice LMS Moodle, MoodleMoot.cz 2014. Konference proběhne  na Česká zemědělské univerzitě v Prahe, Kamýcká 1221, 165 00 Praha-Praha-Suchdol. Další podrobnosti naleznete na stránkách konference http://www.moodlemoot.cz.

Součástí konference jsou tradičně workshopy pro učitele/autory a správce Moodle. Workshopy jsou pořádány před konferencí 23.6.2014.


S pozdravem,
Marek Kocan
ředitel divize elektronického vzdělávání
PragoData Consulting, s.r.o.