Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

Konference MoodleMoot.cz 2014

Dovolujeme si pozvat všechny zájemce o e-learning na další ročník konference věnovaný problematice LMS Moodle, MoodleMoot.cz 2014. Konference proběhne  na Česká zemědělské univerzitě v Prahe, Kamýcká 1221, 165 00 Praha-Praha-Suchdol. Další podrobnosti naleznete na stránkách konference http://www.moodlemoot.cz.

Součástí konference jsou tradičně workshopy pro učitele/autory a správce Moodle. Workshopy jsou pořádány před konferencí 23.6.2014.


S pozdravem,
Marek Kocan
ředitel divize elektronického vzdělávání
PragoData Consulting, s.r.o.

Komponenta Úřední deska pro CMS Joomla!

Vyvinuli jsme novou komponentu Úřední deska pro redakční systém CMS Joomla! Komponentu ke vší spokojenosti využívá město Holice. Pokud byste měli zájem zakoupit licenci této komponenty, neváhejte nás kontaktovat!

Integrační služby na tazak.cz

Webovou prezentaci e-shopu s tažnými zařízeními tazak.cz, kterou jsme na podzim převlékli do nového kabátku Joomla 2.5, jsme nyní integrovali s webovými službami německého partnera Rammeder.

Webová prezentace města Holice

Převzali jsme pod svá křídla webovou prezentaci města Holice. Web jsme kompletně upgradovali na CMS Joomla verze 3.2 a nadále městu Holice poskytujeme služby webhostingu a podpory provozu.

Novinkový systém internetových psích novin Dognews

Na CMS Joomla jsme připravili další implementaci rozesílkového systému, tentokráte pro internetové psí noviny dognews.cz.