Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

e-learningový systém pro L.P.Elektro

Pro společnost L.P.Elektro s.r.o. jsem vytvořili e-learningový systém pro vzdělávání uchazečů o zkoušku dle vyhl.50/78. Systém je postaven na LMS Moodle. 

Flash aplikace Jackpot

Pro společnost SYNOT jsme naprogramovali flashovou AS3 aplikaci Jackport. Aplikace je integrována na aplikační rozhraní centrálního Jackpot serveru a kromě animovaných ukazatelů akltuální výše Jackpotu obsahuje také animace pro padnuvší Jackpoty.

Novinkový systém pro hoteltravelprices.com

Pro web hoteltravelprices.com, který pro Vás agreguje ty nejvýhodnější ceny hotelů a letenek z celého světa, jsme realizovali rozesílkový systém novinek. Systém je postaven na CMS Joomla!.

Webová prezentace VOSRK

Na redakčním systému CMS Joomla! jsme vytvořili novou webovou prezentaci Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy, Rychnov nad Kněžnou. Na stránkách najdete přehledně členěné informace o škole, o studiu a studijních oborech i o dalších školních i mimoškolních aktivitách.

Ty nejkřupavější receptury Vám přináší O-Tentic!

Pro společnost Puratos a.s. jsme vytvořili produktový web aktivní pekařské ingredience O-tentic. Na novém webu najdete, kromě zajímavýh informací o produktu, také řadu lahodných a křupavých receptů na nejrůznější pekařské pečivo!