Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

Novinkový systém pro hoteltravelprices.com

Pro web hoteltravelprices.com, který pro Vás agreguje ty nejvýhodnější ceny hotelů a letenek z celého světa, jsme realizovali rozesílkový systém novinek. Systém je postaven na CMS Joomla!.

Webová prezentace VOSRK

Na redakčním systému CMS Joomla! jsme vytvořili novou webovou prezentaci Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy, Rychnov nad Kněžnou. Na stránkách najdete přehledně členěné informace o škole, o studiu a studijních oborech i o dalších školních i mimoškolních aktivitách.

Ty nejkřupavější receptury Vám přináší O-Tentic!

Pro společnost Puratos a.s. jsme vytvořili produktový web aktivní pekařské ingredience O-tentic. Na novém webu najdete, kromě zajímavýh informací o produktu, také řadu lahodných a křupavých receptů na nejrůznější pekařské pečivo!

Kalkulátor předdůchodu

Pro Českou spořitelnu - penzijní společnost, a.s. jsme vyvinuli flashovou aplikaci Kalkulátor předdůchodu. Zda a od kdy máte na čerpání předdůchodu nárok se můžete přesvědčit zde.

Moodle pro Oriflame

Tento měsíc bude měsícem ostrého startu Moodle pro společnost Oriflame. LMS Moodle bude využíván celosvětově a nahradí systém Totaru, který nepříliš přesně odpovídal konkrétním požadavkům managementu skupiny Oriflame. Naše společnost provedla nad LMS Moodle 2.4 potřebné změny a přizpůsobení.