Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

Projekt UNIV3

Do produkčního prostředí jsme nasadili inovovanou verzi internetového informačního systému IS UNIV. Inovovaná verze podporuje procesy a aktivity projektu UNIV3. Cílem projektu UNIV 3 je zkvalitnit systém rekvalifikací širokou podporou procesu uznávání výsledků předchozího učení a modernizací procesu akreditací.

Vizualizace tahů na ruletovém systému

Pro společnost BONVER WIN, a.s. jsme realizovali flashovou aplikaci pro vizualizaci tahů na ruletovém systému. Součástí řešení byly také fullHD animace všech 37 čísel ruletového talíře.

MoodleMoot.cz 2014

Plánujeme MoodleMoot.cz 2014, termín 23.-25. červen 2014 si prosím naplánujte na tuto akci! MoodleMoot je setkání všech zájemců o Moodle, učitelů, uživatelů, správců i vývojářů, kteří si mohou vyměnit své zkušenosti a poradit s novinkami a postupy.


V minulosti byl o tuto akci veký zájem, předpokládáme, že MoodleMoot 2014 proběhne v Praze. O konkrétním místě budeme informovat v průběhu následujících měsíců, pravděpodobně během podzimu.


Součástí MoodleMoot budou tradičně workshopy, na kterých se můžete dozvědět a vyzkoušet mnoho nového. Jedním z témat bude také Co přinese Moodle verze 2.7?

 

MARIE

Po roce vývoje a testování jsme dokončili realizaci webového informačního systému MARIE (MAnagement system for Research InfrastructurE) a čeká nás implementace u prvního koncového zákazníka German Center for Neurodegenerative Diseases.

Vzdělávací projekt Národní technické knihovny

V tomto měsící jsme dokončili vzdělávací zakázku, která je součástí projektu Efektivní informační služby pro veřejnost a státní správu. Kurzy byly realizovány kombinovanou formou s použitím LMS Moodle. Integrace LMS Moodle proběhla směrem k systémům NTK.


Současně vzniklo mnoho videí, které jsou součástí dodaných kurzů. Kromě jiného dobře pomohly účastníkům zvládnout ovládání a orientaci v LMS Moodle. Knihovnictví je specifický obor a úspěšná implementace LMS Moodle dokládá, že tento systém je využitelný v rozličných prostředích.