Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuality

Aktuality

Kalkulátor předdůchodu

Pro Českou spořitelnu - penzijní společnost, a.s. jsme vyvinuli flashovou aplikaci Kalkulátor předdůchodu. Zda a od kdy máte na čerpání předdůchodu nárok se můžete přesvědčit zde.

Moodle pro Oriflame

Tento měsíc bude měsícem ostrého startu Moodle pro společnost Oriflame. LMS Moodle bude využíván celosvětově a nahradí systém Totaru, který nepříliš přesně odpovídal konkrétním požadavkům managementu skupiny Oriflame. Naše společnost provedla nad LMS Moodle 2.4 potřebné změny a přizpůsobení.

Projekt UNIV3

Do produkčního prostředí jsme nasadili inovovanou verzi internetového informačního systému IS UNIV. Inovovaná verze podporuje procesy a aktivity projektu UNIV3. Cílem projektu UNIV 3 je zkvalitnit systém rekvalifikací širokou podporou procesu uznávání výsledků předchozího učení a modernizací procesu akreditací.

Vizualizace tahů na ruletovém systému

Pro společnost BONVER WIN, a.s. jsme realizovali flashovou aplikaci pro vizualizaci tahů na ruletovém systému. Součástí řešení byly také fullHD animace všech 37 čísel ruletového talíře.

MoodleMoot.cz 2014

Plánujeme MoodleMoot.cz 2014, termín 23.-25. červen 2014 si prosím naplánujte na tuto akci! MoodleMoot je setkání všech zájemců o Moodle, učitelů, uživatelů, správců i vývojářů, kteří si mohou vyměnit své zkušenosti a poradit s novinkami a postupy.


V minulosti byl o tuto akci veký zájem, předpokládáme, že MoodleMoot 2014 proběhne v Praze. O konkrétním místě budeme informovat v průběhu následujících měsíců, pravděpodobně během podzimu.


Součástí MoodleMoot budou tradičně workshopy, na kterých se můžete dozvědět a vyzkoušet mnoho nového. Jedním z témat bude také Co přinese Moodle verze 2.7?