Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ukážeme Vám směr

Máte problémy se zavedením procesního řízení? Pomůžeme Vám s optimalizací řídicích procesů a navrhneme pro ně efektivní ICT podporu, zpracujeme informační strategii a odřídíme Vaše projekty rozvoje ICT prostředí.

Webové prezentace

Potřebujete nové webové stránky a nebo produktový web? Hledáte uživatelsky přívětivý a bezpečný redakční systém? Pak jste na správném místě!

Webové informační systémy

Nabízíme Vám vývoj webových informačních systémů na míru, jejich provoz a podporu uživatelů. Vysoká dostupnost a bezpečnost dat je samozřejmostí.

Moodle it!

Neriskujte s garážovkama! E-learning na LMS Moodle jedině s oficiálním a certifikovaným partnerem Moodle Pty.!

Řešení na míru

Už žádné kompromisy! Naprogramujeme vám webovou aplikaci, která přesně pokryje vaše potřeby či agendy, bude integrována s vašimi ostatními IS a nabídne specifické uživatelské rozhraní! Kontaktujte nás!

Konzultační služby

Poskytujeme konzultační a poradenské služby v oblastech zpracování informačních strategií a koncepcí, optimalizace řídicích procesů organizací a služby projektového řízení a to jak u běžných projektů tak pro projekty financované z fondů EU společně s dotačním managementem.

E - Learning

Pro e-learningová řešení dodávaná našim zákazníkům využíváme LMS Moodle. Moodle je velmi oblíbený a flexibilní Learning Management System vhodný pro budování systému řízení vzdělávání zákazníka ve všech odvětvích.

Webové aplikace

Webové prezentace a webové aplikace vyvíjíme na redakčním systému CMS Joomla!. Na Joomla Frameworku vyvíjíme komplexní webové informační systémy a integrované webové aplikace na míru potřeb zákazníka.

V minulém týdnu získalo šest pracovníků společnosti PragoData Consulting, s.r.o. mezinárodní certifikát ITIL Foundation AXELOS®.

ITIL je celosvětově nejpopulárnější standard pro řízení IT služeb (ITSM). Vychází z globálních osvědčených postupů a je postaven na dlouholetém sbírání zkušeností z různých společností různých velikostí, v různých zemích, s různými informačními systémy.

Tým PragoData Consulting využívá definované postupy pro řízení IT služeb dlouhodobě. Prohloubení stávajících znalostí a jejich porovnání s aktuálními trendy a mezinárodně uznávanými a ověřenými postupy pro řízení IT služeb, úspěšně složená zkouška a získání prestižního celosvětově uznávaného certifikátu ITIL Foundation AXELOS® potvrdilo kompetence našich IT specialistů.

Společnost PragoData Consulting si je vědoma, že neustálé rozšiřování kvalifikace a znalostí zaměstnanců je jedním z nejvýznamnějších předpokladů ke zvyšování kvality služeb poskytovaných zákazníkům. Kromě výše zmíněné certifikace ITIL Foundation AXELOS® mají naši projektoví manažeři certifikáty PRINCE2 Practitioner AXELOS® a v neposlední řadě získali i Osvědčení o absolvování školení Interní auditor pro kybernetickou bezpečnost dle zákona č.181/2014 Sb. vydané Verification 4 Systems Ltd., Czech Republic.

 

Axelos

 

 

Informační a komunikační technologie se stávají prostředím, ve kterém se uskutečňují hlavní aktivity každé instituce. Mohou je podpořit nebo paralyzovat. Spotřebovávají stále více zdrojů. Bez inženýrských postupů je neúspěch pravděpodobný.