Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

E-learning

Moodle a e-learningové systémy pro Vás

Elektronická podpora vzdělávání, ať už zaměstnanců, studentů a žáků škol nebo veřejnosti, se stává významným racionalizačním nástrojem učebního procesu. Správně nastavená e-learningová výuka je úsporná časově, prostorově i ekonomicky a v mnoha případech může zcela nahradit výuku prezenční.

Naším cílem však není eliminovat v dnešní technické době tolik potřebný lidský kontakt. I prezenční výuka může být efektivně doplněna e-learningovou formou a rozšířit tak vzdělávání mimo časově a prostorově omezený rámec instituce.


Náš český web o Moodle

Moodle je velmi oblíbený Learning Management System (LMS – systém řízení vzdělávání). 

m1

Elektronické vzdělávání a Moodle

Podle jedné z definic e-learningu, která zní „E-learning je vzdělávací proces, využívající informační a komunikační technologie" si někteří zjednodušeně myslí, že k učení stačí pověsit PDF dokument na internet. Tento (bohužel častý) přístup zapomíná na první část definice, pomíjí vzdělávání jako proces.

Systém Moodle je naopak důsledně zaměřen na vzdělávací proces.Jeho motivem je: Systém pro učitele od učitele. V současnosti Moodle používá na světě přes 1,2 milionu učitelů, kteří přináší do systému své nápady, myšlenky, požadavky i reálná vylepšení. 

 

Služby

LMS Moodle je produkt. Sám o sobě ale může být bez služeb s přidanou hodnotou obtížně uchopitelný – stejně jako jakýkoli jiný software. Naše společnost proto poskytuje celou řadu služeb, které používání LMS Moodle usnadní a plně jej přizpůsobí vašim konkrétním požadavkům.

Mezi tyto služby mj. patří podrobná analýza nasazení či úpravy LMS Moodle na míru. A v neposlední řadě také integrace s ostatními prvky informační architektury.

m2

m3

Pro koho Moodle

LMS Moodle je vhodným e-learningovým nástrojem pro organizace všech typů. Pro Moodle je typické, že plně podporuje nejdůležitější standardy, nemá žádná licenční omezení na počet uživatelů či kurzů, podporuje přes 80 jazykových mutací nebo také autoidentifikační testování.

Samozřejmá je i plaformová nezávislost, a to jak z pohledu operačního systému, tak i databázové platformy. Moodle lze využít také jako systém pro banku úloh a dokumentů.


partner

Jsme oficiálním certifikovaným Moodle partnerem pro Českou republiku