Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ukážeme Vám směr

Máte problémy se zavedením procesního řízení? Pomůžeme Vám s optimalizací řídicích procesů a navrhneme pro ně efektivní ICT podporu, zpracujeme informační strategii a odřídíme Vaše projekty rozvoje ICT prostředí.

Webové prezentace

Potřebujete nové webové stránky a nebo produktový web? Hledáte uživatelsky přívětivý a bezpečný redakční systém? Pak jste na správném místě!

Webové informační systémy

Nabízíme Vám vývoj webových informačních systémů na míru, jejich provoz a podporu uživatelů. Vysoká dostupnost a bezpečnost dat je samozřejmostí.

Moodle it!

Neriskujte s garážovkama! E-learning na LMS Moodle jedině s oficiálním a certifikovaným partnerem Moodle Pty.!

Řešení na míru

Už žádné kompromisy! Naprogramujeme vám webovou aplikaci, která přesně pokryje vaše potřeby či agendy, bude integrována s vašimi ostatními IS a nabídne specifické uživatelské rozhraní! Kontaktujte nás!

Konzultační služby

Poskytujeme konzultační a poradenské služby v oblastech zpracování informačních strategií a koncepcí, optimalizace řídicích procesů organizací a služby projektového řízení a to jak u běžných projektů tak pro projekty financované z fondů EU společně s dotačním managementem.

E - Learning

Pro e-learningová řešení dodávaná našim zákazníkům využíváme LMS Moodle. Moodle je velmi oblíbený a flexibilní Learning Management System vhodný pro budování systému řízení vzdělávání zákazníka ve všech odvětvích.

Webové aplikace

Webové prezentace a webové aplikace vyvíjíme na redakčním systému CMS Joomla!. Na Joomla Frameworku vyvíjíme komplexní webové informační systémy a integrované webové aplikace na míru potřeb zákazníka.

Dne 17. 5. 2016 se v Praze konala konference E-learning forum 2016 zaměřená na nové trendy v elektronickém vzdělávání.

Samostatná sekce konference s názvem "Moodle ve firmách, školách a veřejné správě" byla věnována LMS Moodle a naše společnost jako Moodle Partner zde přednesla svůj příspěvek představující systém Moodle jako moderní nástroj i pro mobilní zařízení.

Open-source LMS Moodle je obecně spojován s univerzitním prostředím. Konference však ukázala, že je často využíván i v korporátním prostředí a ve veřejné správě. Plně obsazený konferenční sál sekce je důkazem toho, že účastníci projevují stále větší zájem o informace a především praktické zkušenosti s využíváním LMS Moodle ve firemním vzdělávání.

V rámci této sekce své příspěvky představili i naši zákazníci.

Efektivní vzdělávání v rámci eHealth koncepce Kraje Vysočina představil Mgr. David Zažímal

LMS Moodle ve Volkswagen Slovakia, a.s. představil pan Peter Jurík

Prezentace jsou k náhlédnutí na našem partnerském webu http://www.moodlepartner.cz/

ELF2016-PragoDataConsulting

 

Informační a komunikační technologie se stávají prostředím, ve kterém se uskutečňují hlavní aktivity každé instituce. Mohou je podpořit nebo paralyzovat. Spotřebovávají stále více zdrojů. Bez inženýrských postupů je neúspěch pravděpodobný.