Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ukážeme Vám směr

Máte problémy se zavedením procesního řízení? Pomůžeme Vám s optimalizací řídicích procesů a navrhneme pro ně efektivní ICT podporu, zpracujeme informační strategii a odřídíme Vaše projekty rozvoje ICT prostředí.

Webové prezentace

Potřebujete nové webové stránky a nebo produktový web? Hledáte uživatelsky přívětivý a bezpečný redakční systém? Pak jste na správném místě!

Webové informační systémy

Nabízíme Vám vývoj webových informačních systémů na míru, jejich provoz a podporu uživatelů. Vysoká dostupnost a bezpečnost dat je samozřejmostí.

Moodle it!

Neriskujte s garážovkama! E-learning na LMS Moodle jedině s oficiálním a certifikovaným partnerem Moodle Pty.!

Řešení na míru

Už žádné kompromisy! Naprogramujeme vám webovou aplikaci, která přesně pokryje vaše potřeby či agendy, bude integrována s vašimi ostatními IS a nabídne specifické uživatelské rozhraní! Kontaktujte nás!

Konzultační služby

Poskytujeme konzultační a poradenské služby v oblastech zpracování informačních strategií a koncepcí, optimalizace řídicích procesů organizací a služby projektového řízení a to jak u běžných projektů tak pro projekty financované z fondů EU společně s dotačním managementem.

E - Learning

Pro e-learningová řešení dodávaná našim zákazníkům využíváme LMS Moodle. Moodle je velmi oblíbený a flexibilní Learning Management System vhodný pro budování systému řízení vzdělávání zákazníka ve všech odvětvích.

Webové aplikace

Webové prezentace a webové aplikace vyvíjíme na redakčním systému CMS Joomla!. Na Joomla Frameworku vyvíjíme komplexní webové informační systémy a integrované webové aplikace na míru potřeb zákazníka.

Ve středu 19. října 2016 v odpoledních hodinách skončil třídenní maraton workshopů a přednášek věnovaných Moodle a e-learningu uskutečněný v rámci mezinárodní konference MoodleMoot.cz 2016, kterou jsme pořádali ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci. Od přívalu nových informací a poznatků ze světa Moodle si hosté neodpočinuli ani po skončení úterního bloku přednášek. Společenský večer letos probíhal v historických prostorách dělostřeleckého skladu, jenž byly rekonstruovány a přeměněny v Pevnost poznání a kde hostům byla zpřístupněna část tohoto interaktivního muzea vědy.

Věříme, že i čtvrtá konference MoodleMoot.cz byla úspěšná, že jste zde našli mnoho zajímavých informací, zkušeností z praxe a inspiraci pro využití Moodle pro Vaši další práci.

Děkujeme Vám za účast, těší nás Vaše důvěra a doufáme, že se budeme i nadále setkávat.

Podívejte se i na stránky MoodleMoot.cz2016, jak jsme zaznamenali některé momenty z průběhu konference.

Moodle tým PragoData Consulting, s.r.o.

mootcz16 - přednáška v hlavním konferenčním sálu

 

mootcz16 workshop pro pedagogy

 

mootcz16-zábavná atmosféra společenského večera v Pevnosti poznání

 

Informační a komunikační technologie se stávají prostředím, ve kterém se uskutečňují hlavní aktivity každé instituce. Mohou je podpořit nebo paralyzovat. Spotřebovávají stále více zdrojů. Bez inženýrských postupů je neúspěch pravděpodobný.