Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ukážeme Vám směr

Máte problémy se zavedením procesního řízení? Pomůžeme Vám s optimalizací řídicích procesů a navrhneme pro ně efektivní ICT podporu, zpracujeme informační strategii a odřídíme Vaše projekty rozvoje ICT prostředí.

Webové prezentace

Potřebujete nové webové stránky a nebo produktový web? Hledáte uživatelsky přívětivý a bezpečný redakční systém? Pak jste na správném místě!

Webové informační systémy

Nabízíme Vám vývoj webových informačních systémů na míru, jejich provoz a podporu uživatelů. Vysoká dostupnost a bezpečnost dat je samozřejmostí.

Moodle it!

Neriskujte s garážovkama! E-learning na LMS Moodle jedině s oficiálním a certifikovaným partnerem Moodle Pty.!

Řešení na míru

Už žádné kompromisy! Naprogramujeme vám webovou aplikaci, která přesně pokryje vaše potřeby či agendy, bude integrována s vašimi ostatními IS a nabídne specifické uživatelské rozhraní! Kontaktujte nás!

Konzultační služby

Poskytujeme konzultační a poradenské služby v oblastech zpracování informačních strategií a koncepcí, optimalizace řídicích procesů organizací a služby projektového řízení a to jak u běžných projektů tak pro projekty financované z fondů EU společně s dotačním managementem.

E - Learning

Pro e-learningová řešení dodávaná našim zákazníkům využíváme LMS Moodle. Moodle je velmi oblíbený a flexibilní Learning Management System vhodný pro budování systému řízení vzdělávání zákazníka ve všech odvětvích.

Webové aplikace

Webové prezentace a webové aplikace vyvíjíme na redakčním systému CMS Joomla!. Na Joomla Frameworku vyvíjíme komplexní webové informační systémy a integrované webové aplikace na míru potřeb zákazníka.

Projekt "Vytvoření Národní digitální knihovny", u kterého zajišťovala společnost PragoData Consulting, s.r.o. služby projektového, administrativního a dotačního managementu jako jeden z mála velkých projektů v České republice dotovaných ze strukturálních fondů Evropské unie (rozpočet projektu byl cca 300 milionů korun) splnil ve stanoveném termínu monitorovací indikátory projektu na více než 100%.

K 31. 12. 2014 (datu ukončení realizační fáze projektu) bylo v rámci projektu digitalizováno, zpřístupněno a uloženo k dlouhodobé ochraně do systému LTP (Long Term Preservation) uloženo celkem přes 103.500 svazků historických literárních děl o celkovém počtu více než 26 milionů stran. Paralelně bylo v rámci přidruženého projektu WebArchiv zaměřeného na sklízení a archivaci českého webového prostředí sklizeno přes 4 miliardy webových objektů, které jsou rovněž postupně ukládány k dlouhodobé archivaci a ochraně do systému LTP.

Více informací o projektu NDK najdete na stránkách Národní knihovny www.nkp.cz nebo na www.ndk.cz

Informační a komunikační technologie se stávají prostředím, ve kterém se uskutečňují hlavní aktivity každé instituce. Mohou je podpořit nebo paralyzovat. Spotřebovávají stále více zdrojů. Bez inženýrských postupů je neúspěch pravděpodobný.