Při poskytování služeb používáme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Webové aplikace

Tvorba webových prezentací, integrace, Flash & 3D animace

Pro naše zákazníky sestavujeme vždy řešení na míru. Nabízíme služby v oblasti tvorby webových stránek, firemních prezentací, produktových webů, webových informačních systémů, tvorby grafiky a design, flash aplikací a integrace těchto produktů s dalšími systémy jako je LMS Moodle (e-learningové vzdělávání), DMS, WiKi, PMS a dalšími systémy třetích stran (LDAP, AD, spisová služba, účetní systémy, personální systémy, apod.).

Zakázky řešíme jako proces řízený použitím projektového přístupu. Společnost PragoData má vnitřně standardizované a unifikované procesy řízení projektů, vytvořené na základě celosvětově uznávané metodiky PRINCE2.

Webové stránky CMS Joomla

joomla-lupaNašim zákazníkům nabízíme kompexní služby realizace webových stránek, firemních prezentací či produktových webů postavených na redakčním systému CMS Joomla, vše na míru požadavků zákazníka. Provedeme analýzu potřeb, definujeme rozsah funkcionalit a navrhneme optimální způsob řešení. Zajistíme implementaci redakčního systému, customizaci a rozšíření o potřebné funkcionality. Součástí realizace může být i tvrba individuálního grafického návrhu a programování grafické Joomla šablony.

Internetové informační systémy a integrace

joomla-kolac

Pokud hledáte vhodného dodavatele na vývoj komplexního webového informačního systému zcela na míru Vašemu projektu, jste na správném místě! Díky Frameworku Joomla jsme schopni navrhnout a vyvinout jakýkoli webový informační systém postavený na jazyce PHP a databázi MySQL, který se samotným CMS Joomla bude mít jen málo společného. Informační systém může podporovat širokou škálu Vašich podnikových procesů, může obsahovat schvalovací Workflow nebo systém řízení oprávnění a přístupů k informacím. Samozřejmostí je možnost plné integrace do Vaší stávající infrastruktury a propojení s Vašimi existujícími systémy.

Světře se do rukou profesionálů a předejte nám své specifické požadavky!

Grafika, šablony, Flash, 3D

joomla-3dNabízíme Vám tvorbu grafických návrhů a grafického design webových prezentací, tvorbu firemního loga, nebo značky produktu.

Dále Vám nabízíme vývoj flash animací, fotorealistických 3D modelů a jejich intergaci do flash aplikací, vývoj flash bannerů. Připravíme scénáře, a navrhneme optimální způsob integrace do Vaší aplikace. Kódování AS2/AS3.

Upgrade CMS Joomla, odvirování Joomla stránek

joomla upgradeMáte existující webovou prezentaci postavenou na již zastaralé a nepodporované verzi CMS Joomla? Uvažujete o provedení upgrade CMS Joomla na aktuální verzi? Dostali jste se do situace, že Váš současný web na CMS Joomla byl infiltrován virem, trójským koněm, nebo jinak hacknut? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Tak jako s autem jezdíte na pravidelné servisní kontroly, stejně tak byste měli pečovat o Vaše webové stránky - provádět upgrade, aktualizovat, instalovat záplaty a nové verze rozšíření, zálohovat. Jedině tak budou Vaše stránky v bezpečí! Nabízíme Vás komplexní služby údržby webových stránek na CMS Joomla - upgrade na Joomla 3.x, instalace aktualizací, nebo opravy a odvirování Joomla stránek.

Webhosting, školení, podpora provozu

joomla documentationÚspěšnou realizací a předáním díla to pro nás nekončí. Našim zákazníkům poskytujeme doplňkové nadstandardní služby jako je školení klíčových uživatelů a administrátorů systému, zajištění domény, webhosting nebo virtualserver hosting Vašich projektů na vlastních aplikačních serverech a dále celou řadu služeb podpory provozu jako jsou HelpDesk, management stránek, pravidelné zálohování nebo další rozšiřování Vašich projektů o nové funkcionality a rozšíření.