V minulém týdnu získalo šest pracovníků společnosti PragoData Consulting, s.r.o., mezinárodní certifikát ITIL Foundation AXELOS®.

ITIL je celosvětově nejpopulárnější standard pro řízení IT služeb (ITSM). Vychází z globálních osvědčených postupů a je postaven na dlouholetém sbírání zkušeností z různých společností různých velikostí, v různých zemích, s různými informačními systémy.

Tým PragoData Consulting využívá definované postupy pro řízení IT služeb dlouhodobě. Prohloubení stávajících znalostí a jejich porovnání s aktuálními trendy a mezinárodně uznávanými a ověřenými postupy pro řízení IT služeb, úspěšně složená zkouška a získání prestižního celosvětově uznávaného certifikátu ITIL Foundation AXELOS® potvrdilo kompetence našich IT specialistů.

Společnost PragoData Consulting si je vědoma, že neustálé rozšiřování kvalifikace a znalostí zaměstnanců je jedním z nejvýznamnějších předpokladů ke zvyšování kvality služeb poskytovaných zákazníkům. Kromě výše zmíněné certifikace ITIL Foundation AXELOS® mají naši projektoví manažeři certifikáty PRINCE2 Practitioner AXELOS® a v neposlední řadě získali i Osvědčení o absolvování školení Interní auditor pro kybernetickou bezpečnost dle zákona č.181/2014 Sb. vydané Verification 4 Systems Ltd., Czech Republic.

Jsme certifikovaným Moodle partnerem pro Českou republiku.

Jsme certifikovaným Moodle partnerem pro Českou republiku
We use cookies

Pro zajištění bezproblémového použití našeho webu používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.