V minulém týdnu získalo šest pracovníků společnosti PragoData Consulting, s.r.o., mezinárodní certifikát ITIL Foundation AXELOS®.

ITIL je celosvětově nejpopulárnější standard pro řízení IT služeb (ITSM). Vychází z globálních osvědčených postupů a je postaven na dlouholetém sbírání zkušeností z různých společností různých velikostí, v různých zemích, s různými informačními systémy.

Tým PragoData Consulting využívá definované postupy pro řízení IT služeb dlouhodobě. Prohloubení stávajících znalostí a jejich porovnání s aktuálními trendy a mezinárodně uznávanými a ověřenými postupy pro řízení IT služeb, úspěšně složená zkouška a získání prestižního celosvětově uznávaného certifikátu ITIL Foundation AXELOS® potvrdilo kompetence našich IT specialistů.

Společnost PragoData Consulting si je vědoma, že neustálé rozšiřování kvalifikace a znalostí zaměstnanců je jedním z nejvýznamnějších předpokladů ke zvyšování kvality služeb poskytovaných zákazníkům. Kromě výše zmíněné certifikace ITIL Foundation AXELOS® mají naši projektoví manažeři certifikáty PRINCE2 Practitioner AXELOS® a v neposlední řadě získali i Osvědčení o absolvování školení Interní auditor pro kybernetickou bezpečnost dle zákona č.181/2014 Sb. vydané Verification 4 Systems Ltd., Czech Republic.

Jsme certifikovaným Moodle partnerem pro Českou republiku.

Jsme certifikovaným Moodle partnerem pro Českou republiku

Podporujeme Czechitas v jejich inspirativním úsilí otevřít svět IT ženám.

Podporujeme Czechitas v jejich inspirativním úsilí otevřít svět IT ženám.
We use cookies

Pro zajištění bezproblémového použití našeho webu používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.