S velkou radostí se s vámi – fanoušky Moodle, našimi zákazníky i novými zájemci o trendy na poli e-learningu – setkáváme osobně na mezinárodní konferenci MoodleMoot.cz, již pokaždé pořádáme ve spolupráci s některou přední českou univerzitou.

Zatím poslední, šestá mezinárodní konference MoodleMoot.cz 2021 a workshopy se uskutečnily 14.-16. září 2021 v kampusu Západočeské univerzity v Plzni. Příští termín plánujeme na rok 2023.

Na dvoudenní konferenci se můžete těšit na příspěvky od českých i zahraničních odborníků na e-learning z řad akademiků i uživatelů z privátního a veřejného sektoru. Důraz je kladen na spolupráci a sdílení příkladů dobré praxe. Inspirujte se úspěšnými projekty z oblasti akademické, korporátní i veřejnosprávní a poučte se z případných nezdarů.

Součástí konference jsou i workshopy pro tvůrce kurzů a administrátory, které probíhají na aktuální verzi Moodle a na nichž si účastníci osvojí praktické dovednosti.

Více informací k aktuální konferenci naleznete na zvláštním webu konference.

 

Vzhledem k tomu, že v roce 2022 vyšla přelomová verze Moodle 4.0, naplánovali jsme pro vás mimo dvouleté cykly konference na 15.-16. září 2022 speciální setkání MoodleDay.cz.

Jsme certifikovaným Moodle partnerem pro Českou republiku.

Jsme certifikovaným Moodle partnerem pro Českou republiku

Podporujeme Czechitas v jejich inspirativním úsilí otevřít svět IT ženám.

Podporujeme Czechitas v jejich inspirativním úsilí otevřít svět IT ženám.
We use cookies

Pro zajištění bezproblémového použití našeho webu používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.