S velkou radostí se s vámi – fanoušky Moodle, našimi zákazníky i novými zájemci o trendy na poli e-learningu – setkáváme osobně na mezinárodní konferenci MoodleMoot.cz, již pokaždé pořádáme ve spolupráci s některou přední českou univerzitou.

Zatím poslední, šestá mezinárodní konference MoodleMoot.cz 2021 a workshopy se uskutečnily 14.-16. září 2021 v kampusu Západočeské univerzity v Plzni. Příští termín plánujeme na rok 2023.

Na dvoudenní konferenci se můžete těšit na příspěvky od českých i zahraničních odborníků na e-learning z řad akademiků i uživatelů z privátního a veřejného sektoru. Důraz je kladen na spolupráci a sdílení příkladů dobré praxe. Inspirujte se úspěšnými projekty z oblasti akademické, korporátní i veřejnosprávní a poučte se z případných nezdarů.

Součástí konference jsou i workshopy pro tvůrce kurzů a administrátory, které probíhají na aktuální verzi Moodle a na nichž si účastníci osvojí praktické dovednosti.

Více informací k aktuální konferenci naleznete na zvláštním webu konference.

 

Vzhledem k tomu, že v roce 2022 vyšla přelomová verze Moodle 4.0, naplánovali jsme pro vás mimo dvouleté cykly konference na 15.-16. září 2022 speciální setkání MoodleDay.cz.

Jsme certifikovaným Moodle partnerem pro Českou republiku.

Jsme certifikovaným Moodle partnerem pro Českou republiku
We use cookies

Pro zajištění bezproblémového použití našeho webu používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.