Elektronická podpora vzdělávání, ať už zaměstnanců, studentů a žáků škol nebo veřejnosti, je významným racionalizačním nástrojem učebního procesu. Správně nastavená e-learningová výuka je úsporná časově, prostorově i ekonomicky a v mnoha případech může zcela nahradit výuku prezenční.

Naším cílem však není eliminovat v dnešní technické době tolik potřebný lidský kontakt. I prezenční výuka může být efektivně doplněna e-learningovou formou a rozšířit tak vzdělávání mimo časově a prostorově omezený rámec instituce.

 

 

 

LMS Moodle

Moodle je jedním z nejrozšířenějších Learning Management systémů na světě. Tvořte kurzy plné interaktivních prvků, zapisujte studenty, sledujte jejich automaticky zaznamenávaný pokrok. Jejich úsilí ohodnoťte certifikáty nebo odznaky generovanými systémem.

 

Vzdělávání studentů

Vzdělávací platformu Moodle přizpůsobíme pro vzdělávání na všech stupních škol, na univerzitách i ve vzdělávacích institucích. Můžete využít čirý e-learning či blended learning. Samozřejmostí je integrace s vaším stávajícím studijním systémem i zaškolení vašich učitelů a manažerů vzdělávání.

 

Vzdělávání zaměstnanců

E-learningem můžete s výhodou řešit periodické vzdělávání vašich zaměstnanců v organizacích jakékoli velikosti i typu (firmy, úřady, veřejné instituce, státní správa). Moodle propojíme na vaši infrastrukturu (HR systémy, SAP, AD) a přizpůsobíme vizuálu organizace.

Jsme certifikovaným Moodle partnerem pro Českou republiku.

Jsme certifikovaným Moodle partnerem pro Českou republiku

Podporujeme Czechitas v jejich inspirativním úsilí otevřít svět IT ženám.

Podporujeme Czechitas v jejich inspirativním úsilí otevřít svět IT ženám.
We use cookies

Pro zajištění bezproblémového použití našeho webu používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.