Díky dlouholetým zkušenostem s e-learningem a se systémem Moodle jsme se v létě roku 2009 stali prvním certifikovaným partnerem Moodle Pty pro Českou republiku. Naše zkušenosti a spolupráce s vývojáři Moodle nám i vám dávají dostatečnou jistotu vyřešení vašich specifických požadavků.

LMS Moodle v základním nasazení je poskytován jako otevřený software, avšak s vyřešením všech potřeb organizace, s implementací, customizací či provozem Moodle si daná organizace nemusí poradit. Tento okamžik je jedním z momentů, kdy se obrátit na spolehlivého a prověřeného partnera. Partnerství je pro nás velkým závazkem, v rámci kterého se snažíme o maximální možnou kvalitu námi poskytovaných Moodle služeb.

Nespornou výhodou partnerství je možnost komunikace přímo s klíčovými vývojáři Moodle, přístup k interním informacím v podobě znalostních bází a v neposlední řadě také možnost do jisté míry ovlivnit směr vývoje a odstraňovat případné nedostatky. Významnou výhodou je i možnost spolupracovat s dalšími partnery z jiných států.

Uvědomujeme si, že nemusíme sami stačit na vše, proto se v případě velmi rozsáhlých projektů nebráníme specializované spolupráci s třetími stranami. Díky tomu můžeme zákazníkům splnit i ty nejspecifičtější požadavky. Za velmi důležité považujeme partnerství zejména u integračních projektů, kdy je cílem propojit Moodle s uzavřenými systémy.

Spolupráce s Moodle partnerem poskytuje:

Jsme certifikovaným Moodle partnerem pro Českou republiku.

Jsme certifikovaným Moodle partnerem pro Českou republiku

Podporujeme Czechitas v jejich inspirativním úsilí otevřít svět IT ženám.

Podporujeme Czechitas v jejich inspirativním úsilí otevřít svět IT ženám.
We use cookies

Pro zajištění bezproblémového použití našeho webu používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.